13. IoT Bratislava Meetup a IoT EXPO Bratislava 2016

0

Bratislavská komunita v oblasti Internetu věcí je velmi aktivní, 7. června 2016 se zde uskuteční již 13. IoT Bratislava Meetup, zatímco zatím zorganizované IoT meetupy v České republice se počítají na jednotky.

Tentokrát se IoT Meetup zúčastní jistě všem známý IT expert Štěpán Bechyňský, který bude mluvit o podpoře firmy Microsoft v oblasti cloudu, konkrétně o Azure IoT Hubu a Azure Stream Analytics. Štěpán se nedávno vrátil z působení ve společnosti MSD, kde se také zabýval cloudovými řešeními právě do Microsoftu.

Druhým mluvčím bude Luboš Medovarský, který představí SmartHome platformu, nový open source software pro domácí automatizaci, založený na Node.js s real time UI, demo se senzorem, aktorem a Raspberry Pi. Zároveň předvede ukázku zdrojového kódu a programování jednoduchých pluginů.

Další zajímovou akcí týkající se Internetu věcí bude 7. a 8. července IoT EXPO Bratislava 2016. Akce je určena pro startupy, malé a střední podniky, výzkumná centra a také zástupce veřejného sektoru. Přednášející pocházejí z Francie , Slovenska, Polska , Maďarska a České republiky a podělí se s nými o své zkušeností a rady .

Mezi témata budou patřit inteligentní města, inteligentní doprava, inteligentní zdravotnictví, inteligentní budovy a průmyslová automatizace.

 

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ