Chytrá venkovní bezdrátová kamera pomůže ohlídat dům i pozemek

0

Outdoorové kamery Netgear Arlo vstupují do prodeje na český a slovenský trh. Jsou chytré, bez veškerých kabelů a zavěsit je můžete třeba nad strom u branky, nebo na chalupu, kde vidí na příjezdovou cestu.

Jde o jedny z prvních bezpečnostních kamer tohoto typu, takže ceny nejsou lidové. Za 4.790 Kč dostanete samostatnou kameru VMC3030, komplexnější balení pak za 7.590 Kč a za dvě, resp. za tři kamery zaplatíte 11.690 Kč (VMS3230), resp. 15.190 Kč (VMS3330).

Arlo Smart Home Security Camera nabízí rozlišení HD 720p, 130° zorné pole, možnost instalace venkovní (krytí IP65) i vnitřní a čidla pro noční vidění do vzdálenosti až 8 m, přičemž pohybová čidla mají dosah až 4,5 m.

Provoz na baterie (udáváno je až 6 měsíců) v kombinaci s Wi-Fi připojením (udávána je až vzdálenost 90 m) představuje možnost opravdu plně bezdrátového režimu. Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům pak poskytuje naprostou volnost v rozhodování kam vlastně kameru umístit.

Příjemné jsou i velmi kompaktní rozměry (menší než kostka mýdla) a nastavitelná upozornění odesílaná v reálném čase, která mohou směřovat na e-mail, mobil nebo tablet. Navíc můžete sledovat i živě streamované záznamy pořízené při detekci pohybu v okolí. Senzory lze ale i vypnout a pro video záznam není vyžadována jejich trvalá aktivace.

Netgear Arlo dokáže současně pracovat s až čtyřmi datovými proudy, takže obraz lze najednou sledovat z počítače, notebooku i mobilních zařízení.

V ceně dostanete 200 MB volného prostoru pro ukládání videa na kloudovém úložišti, aplikaci pro zobrazení či správu kamer a videí pro operační systémy Android, Kindle a iOS a také přístup prostřednictvím webových prohlížečů na PC se systémy Mac a Windows.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ