Domácí automatizace na základě raspberryPI

0

Pro zájemce o domácí automatizaci a IOT nově vychází řídící jednotka SEAHU SH017, jejíž základ tvoří mini PC raspberryPI v3, s jednoduše ovladatelným softwarem. Zařízení umožňuje montáž do pojistné skříně. Pro základní ovládaní modul obsahuje 4xrelé, 2x opticky oddělený vstup, 2xopticky oddělený výstup a pro připojení dalších zařízení má kromě všech možnosti raspberry PI také možnost využít RS232, RS485, 1-WIRE,  přijímač a vysílač na 433MHz.

Proto aby domácí automatizaci zvládl opravdu každý, jednotka obsahuje grafický display s tlačítky a jednoduchým menu. Navíc jednotka obsahuje před-připravený systém domácí automatizace Domoticz (www.domoticz.com)  případně Rex controls (www.rexcontrols.cz). Zprovoznění řízení topení, solárních panelu, bazénu nebo zavlažovaní zahrady je pak otázkou několika minut. Vice na webu www.seahu.cz/SH017.

Dobrou představu o možnostech před-instalovaného automatizacniho systému domoticz si lze udělat po shlédnutí krátkého videa na https://youtu.be/B4C7VseFEYY

5 bodů v čem je řídicí jednotka SEAHU SH017 výjimečná:

  • Bez-konkurenční konektivita pro různé jak drátově tak bezdrátově připojené senzory a zařízení.
  • Obsahuje sadu relé, opticky oddělené vstupy a výstupy, které spolu s 1-Wire senzory tvoří dostatečnou základnu pro jednoduchou regulaci bez nutnosti použít přídavných modulů.
  • Obsahuje malý LCD display s tlačítky pro základní ovládaní a zběžnou kontrolu.
  • Vše je postavené na opensource a dobře dokumentované. Základ tvoří miniPC raspberryPI kolem kterého existuje obrovská komunita vývojářů. To samo o sobě garantuje budoucí vývoj a bezpečnostní aktualizace.
  • Tato řídicí jednotka má před-nastavený nejlepší opensource systém domácí automatizace Domoticz. Většina ostatních i komerčních systému nabízí jen zlomek toho co umí Domoticz.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ