Elko EP GSB3: skleněný dotykový vypínač

0

Novinka od českého výrobce inteligentní domácnosti představuje skleněný dotykový ovladač (vypínač) se šesti tlačítky a mj. vestavěným senzorem teploty a úpravou intenzity osvětlení.

Za 2.840 Kč si můžete pořídit eleganci vpravdě nadčasovou. Alespoň soudě podle fotografií v tiskové zprávě. Navíc inovací, které stojí za to, ve světě vypínačů mnoho nenajdete.

A tato vypadá, že za to opravdu stojí!

Nástěnné vypínače s dotykovým ovládáním řady GSB3 se vyrábějí ze speciálně tvrzeného skla v černé nebo bílé barvě a s laserovým potiskem. Díky jejich případnému napojení na systém chytré elektroinstalace Inels pro kterou jsou primárně určeny, můžete do jednoho zmáčknutí tlačítka integrovat i více funkcí.

GSB3 je až šestikanálový (viz foto) a každý kanál, tedy každé tlačítko, může ovládat jakýkoli prvek (spotřebič/funkci) v systému. Ovladač jako takový, má integrován senzor teploty, světelný senzor (LED podsvícení ve tmě), vibrační senzor (reakce na stisk) a LED indikaci sepnutí/vypnutí.

Po napojení na IQ domácnost, lze konkrétnímu dotykovému tlačítku přiřadit vcelku libovolný sled funkci, včetně například „Nerušit“ či „uspat celou domácnost“.Elko EP-GSB_black_pohled Elko EP-ovladace Elko EP-ovladace-stena

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ