Elko EP Inels – dům pod palcem

3

Další chytrá sada v řadě Inels se jmenuje přesně tak, jako titulek: „Dům pod palcem“. Nabídne kombinaci zabezpečení, osvětlení a zásuvky, vše ovládané přes radiovou frekvenci.

Za 8.499 Kč tak v sadě najdete kameru, žárovku, spínanou zásuvku a RF člen s napojením na Wi-Fi router přes který vše propojíte. Výsledkem je, že sadu můžete řídit přes váš chytrý telefon s operačním systémem Android prostřednictvím aplikace, kterou si do něj stáhnete.

V balení dostanete:

  • Inels Cam – IP kameru pro vnitřní použití,
  • 2x bezdrátovou RGB žárovku RF-RGB-LED-550,
  • spínanou multifunkční zásuvku RFSC-61,
  • ELAN-RF-003 – propojovací RF člen („krabičku“).

Důležité je, že nemusíte měnit celou elektroinstalaci najednou, ale můžete ji postupně rozšiřovat a doplňovat až na asi 40 členů. Ty mohou řídit provoz elektrospotřebičů, osvětlení, vytápění, ovládat hudbu nebo kamerový systém.

Elko EP je česká společnost vyrábějící a vyvíjející produkty nejen pro chytrou domácnost. Na řadu z nich také poskytuje pětiletou záruční dobu.

Elko_EP_Inels–dum_pod_palcem_1 Elko_EP_Inels–dum_pod_palcem_2

3 KOMENTÁŘE

  1. Tuto sadu si pořídil před pár měsíci kamarád… mluvil o ní tak dlouho, až jsem se na ten „zázrak“ jela k němu podívat. A opravdu jsem byla taktéž nadšená. Zabezpečení domu pomocí kamery je bezesporu praktická věc. Její napojení na mobilní aplikaci je super, stejně tak jako ovládání osvětlení přes tuto aplikaci , z pohodlí, bez vstávání od televize… Takže už mám tuto sadu také doma! 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ