Elko EP uvádí univerzální dálkový ovladač

6

Použít mobilní telefon jako dálkový ovladač pro audio-video zařízení v domácnosti? Se sadou „Jeden ovladač za všechny“ to jde a dokonce i pro projektor či klimatizaci.

Sada „Jeden ovladač za všechny“ (2.999 Kč) s pětiletou zárukou nabízí vybrané prvky chytré elektroinstalace Inels. Obsahuje chytrou krabičku s trojicí infračervených vysílačů (eLAN-IR) díky níž můžete – po stažení aplikace iHC-MAIR nebo iHC-MIIR – ovládat zejména audio video zařízení přes chytrý telefon či tablet. Aplikace tak představují univerzální dálkový ovladač, který komunikuje přes IR senzor s televizory, DVD přehrávači, set-top boxy, satelitními přijímači nebo projektory. Uplatníte ho ale i pro klimatizaci.

Díky sdruženým funkcím můžete na jeden povel například vše vypnout nebo ztlumit hlasitost a jde to i v několika místnostech najednou, protože do jedné aplikace můžete integrovat neomezený počet „IR krabiček“.

Spotřebiče se pochopitelně dají ovládat i na dálku, tj. například cestou domů.

Elko-EP-Jeden-ovladac za-vsechny

6 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den.
    Chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte s touto sadou od iNELSu zkušenosti? Moc se nám líbí, přijde mi to jako praktická věc. Uvažujeme o koupi, ale ráda bych nejprve slyšela nějaké reakce od uživatelů. Děkuji!

  2. Dobrý den. S touto sadou zkušenosti přímo nemám, ale mám od firmy Elko EP koupených několik sad. Například dům pod palcem, Hra světel a topení s úsporou. Je dobrý, že se ty sady daj rozšířit o další prvky. Můžu doporučit

  3. Já jsem viděl (a slyšel) v Praze u Paukerta LARA rádio. Výběr hudby nic moc, ale designově vypadá fakt dobře, sedí do interiéru, dobře se ovládá. A dá se koupit i v sadě, jako tento Jeden ovladač.

ZANECHAT ODPOVĚĎ