Konference SMART HOME pod záštitou ministra průmyslu a obchodu

2

Rádi bychom vás i jménem informačního serveru InteligentníDomácnost.cz pozvali na konferenci, kterou pořádá Asociace chytrého bydlení. 2. ročník konference pod názvem „SMART HOME ve světě Internetu věcí“ se uskuteční 14.9.2016 v Praze, v kongresovém centru hotelu Grandior. O této akci i o jejím průběhu budeme na našich stránkách dále informovat.

Letošní konference SMART HOME ve světě Internetu věcí, získala záštitu Ministerstva průmyslu a obchodu, kterou udělil ministr Ing. Jan Mládek CSc. Konference je zároveň akreditována ČKA (Česká komora architektů) a ČKAIT (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků) v rámci Celoživotního vzdělávání a je určena zvláště pro architekty, projektanty, návrháře interiérů, elektroprojektanty, elektroinstalatéry, stavební inženýry a další odborníky.

Mezi řečníky vystoupí zástupci společností Microsoft, Samsung, Miele, AV MEDIA, 2N Telekomunikace, Kamidesign a další významné hosté.

Tematicky je konference rozdělena do tří bloků: Blok 1) Smart Home ve světě Internetu věcí, Blok 2) Chytrý domov z pohledu úspor energií, bezpečí a zábavy, Blok 3) Chytré bydlení v projektech a realizacích – v nichž se budou řečníci zabývat stěžejními otázkám oblasti Smart Home.

Konference se soustředí na vliv aktuálního tématu Internetu věcí na chytré bydlení. Současně představí Chytrý domov z pohledu nejžádanějších technologií – pro úsporu energií, zabezpečení domu, zábavních systémů i moderních trendů v osvětlení.

Konference je určena všem, kteří se zajímají o moderní bydlení, zvláště pro architekty, projektanty, návrháře interiérů, elektroprojektanty, stavební inženýry a další odborníky. Učastníky seznámí s možnostmi projektování chytrých domů, bytů, komerčních a dalších typů staveb. Nabídne ukázky realizací, zkušenosti z praxe i příležitost vyzkoušet si funkce chytrého domova.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ