Loxone Nano Dimmer Air

0

Loxone představilo nový přírůstek do rodiny svých produktů. Jedná se o Loxone Nano Dimmer Air, ideální pomocník pro rekonstrukce a dodělávky řízeného stmívatelného osvětlení na klasické elektroinstalaci (230 V).

trenner-nano-dimmer

Je to kompaktní dimmer umístitelný přímo do instalační krabice. Bez velké námahy s ním snadno integrujete klasické osvětlení. Nano Dimmer Air umožní vašemu chytrému domu nastavit ideální intenzitu osvětlení podle potřeby či aktuální nálady.

Nastavte si vlastní scény

Osvětlení má velký vliv na naši náladu a dojem, jaký v nás místnost vyvolává. Proč se omezovat na pouhé rozsvítit / zhasnout? Loxone Nano Dimmer Air vám umožní více. Podle situace můžete využít odlišné intenzity i několika světel zvlášť.

  • Stmívání – Správná intenzita světla pro každou příležitost.
  • Fade In / Fade Out – Pohasínání a postupné rozsvěcení je příjemné pro oči.
  • Noční světlo – Utlumené světlo v noci neoslní, avšak pro orientaci postačí.

Pokud si chcete číst knihu, potřebujete víc světla, než když chcete například relaxovat. Bez potřeby dalších vypínačů to můžete vyřešit jednoduchým přepnutím scény.

Zejména při rozsvícení oceníte schopnost postupného zvýšení intenzity, neboť je ohleduplné k očím. Skvělé využití této funkce může být i příjemný ranní budíček.

Už žádné tápání ve tmě. S Nano Dimmer Air se vaše světla mohou v noci automaticky rozsvítit s minimální intenzitou, aniž byste museli hledat vypínač, natož na něm ještě nastavovat stmívání.

nano-dimmer-air-slideshow-1

Minimální námaha

Díky integrované technologii Loxone Air (bezdrátová komunikace) je možné získat benefity chytrého osvětlení bez potřeby invazivních změn na elektroinstalaci. Stačí jej jednoduše připojit na stávající rozvody. Proto se skvěle hodí pro rekonstrukce a dodatečné úpravy.

Charakteristika

  • Miniaturní rozměry 53 × 53 × 31 mm umožňují skrýt Nano Dimmer Air do standardní instalační krabice.
  • Průměrná spotřeba energie v režimu standby je přibližně pouhých 0,5 W.
  • I přes velmi kompaktní rozměry nepřipouští žádné kompromisy ve spolehlivosti a bezpečnosti. Splňuje veškeré potřebné standardy včetně certifikace CE.

Loxone Touch for Nano

Loxone jak pro Nano IO Air i Nano Dimmer Air doporučuje osazení pětitlačítkem Loxone Touch for Nano (případně Loxone Touch Pure for Nano).

nano-io-touch

Připojíte jej pouhým zacvaknutím do konektoru v Nano Dimmer Air a okamžitě si můžete užívat výhod kapacitního dotykového ovládání se zvukovou odezvou.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ