Netgear EX3800 nabízí vylepšení pokrytí sítě Wi-Fi, a to včetně „ac“!

0

Elegantní rozšíření vaší Wi-Fi sítě obstará zařízení se dvěma anténami, které jednoduše zasunete do elektrické zásuvky. Ta je navíc průchozí, takže o ni nepřijdete!

První „Wi-Fi extender“ s vlastní elektrickou zásuvkou přijde na 2.290 Kč a umožňuje pokrýt mrtvé zóny dvoupásmovou Wi-Fi sítí standardu až 802.11 ac s kombinovanou rychlostí maximálně 750 Mb/s.

Výrobek lze, stejně jako další zařízení pro rozšíření pokrytí Wi-Fi, propojit s volně dostupným nástrojem Netgear WiFi Analytics pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android.

EX3800 lze ale nakonfigurovat i tak, že jde používat jako samostatný přístupový bod Wi-Fi a navíc pracuje ve dvou pásmech 2,4 GHz a 5 GHz a je kompatibilní se všemi stávajícími modely routerů Netgear.

Díky firemní technologii FastLane dokáže obě frekvenční pásma spojit do jednoho bezdrátového připojení.

K dispozici je i ethernetové rozhraní přes které připojíte další síťové zařízení.

Výrobce se chlubí i tím,že zprovoznění extenderu je otázkou pouhých několika desítek sekund, protože je k dispozici i poloautomatická konfigurace v jejímž rámci stačí jen vybrat příslušnou Wi-Fi síť.

Vytvořit připojení lze také prostřednictvím tlačítka WPS, upravit ale můžete např. i konfiguraci přístupového bodu, správu Wi-Fi pokrytí či plánovač rodičovské kontroly.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ