Netradičním ovladačem Awox SmartPebble ovládáte žárovky gesty

0

Společnost Audiopro uvedla na český trh netradiční bezdrátový ovladač Awox SmartPebble, díky němuž můžete rozsvěcet, zhasínat a měnit intenzitu nebo barvu světla pouhými gesty.

Doplňuje rodinu chytrých žárovek Awox, které umějí hrát, ohlídat byt či dům nebo místnost provonět oblíbenou esencí – ale především jsou špičkovou volbou pro osvětlení. Nový bluetooth ovladač SmartPebble na první pohled upoutá čistým designem a netradičním přístupem. Zhasínáte, rozsvěcíte a měníte intenzitu nebo barvu světla pohybem – třesením, máváním nebo poťukáním. A to bez toho, že byste se museli zvednout z křesla.

Chytré žárovky Awox je možné bez ohledu na typ spojovat do zón, a ty pak jednotně ovládat. To vše pomocí klasického ovladače nebo mobilního telefonu či tabletu. „Ale ne vždy je pohodlné kvůli ztlumení světla shánět mobilní telefon,“ říká Ondřej Žatečka ze společnosti Audiopro, která Awox na našem trhu zastupuje. „Proto Awox nyní přišel s novým typem ovladače SmartPebble – ten nejen skvěle vypadá, ale můžete s ním ovládat nastavení světel pouhým pohybem: žádné luštění ikonek a mačkání tlačítek.“

Ovladač Awox SmartPebble je bezdrátový, umí ovládat až 8 různých žárovek a funguje v dosahu až 20 m. Lze ho jednoduše uchytit na zeď, jeho vnitřní část je možné ale také vyndat a odložit kdekoli v dosahu, případně díky magnetu ve spodní části uchytit na kovové povrchy.

Cena ovladače na českém trhu je 1350 Kč včetně DPH.

 

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ