Představení IoT platformy BigClown

0
Zdroj: Root.cz

Rádi bychom Vás pozvali na představení IoT platformy BigClown do pražského Microsoftu na úterý 9. srpna 2016 od 18:00 – 21:00. Těšit se můžete na přednášky Martin Malého, Michala Valáška a Štěpána Bechyňského. Na akci je nutné přihlášení, které je dostupné na adrese https://www.geekcore.cz/events/5971.

Program bude následující:

Představení IoT platformy BigClown

Přednáška bude rozdělena na tři části. Nejdříve se seznámíte s problémem bezpečnosti IoT, pak se budeme věnovat hardware BigClown a na konci uvidíte propojení BigClown s Microsoft Azure IoT.

Internet of Threats aneb proč se bát internetu věcí

Internet věcí představuje obrovskou příležitost, ale také obrovská rizika. Na přednášce si ukážeme omezení, která s sebou nese povaha IoT zařízení a možnosti jejich řešení. Zaměříme se také na typické problémy, kterým musejí tvůrci IoT zařízení čelit a uvidíme jak to dopadá, když se jim to nepovede.

Přednáší: Michal Valášek

Představení IoT platformy BigClown

Účastníci budou seznámeni s novou IoT platformou BigClown, která výrazně zjednodušuje sběr dat a zjednodušuje implementaci bezpečných řešení pro IoT. Obsahem přednášky je představení platformy, jejích komponent a principů, na kterých platforma stojí a které implementuje.

Přednáší: Martin Malý

Azure IoT Hub

V této části semináře se seznámíte se službou Azure IoT Hub, jak funguje a jak ji lze bezpečně propojit s platformou BigClown. Dozvíte se také něco o využití IoT v průmyslu, protože BigClown, i když to tak nevpadá, je z mého pohledu velmi zajímavá platforma nejen pro domácí použití.

Přednáší: Štěpán Bechynský

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ