Vyšla nová verze Loxone Smart Home App 6.4

0

Loxone oznámilo novou verzi aplikace Smart Home 6.4, která je nyní podle Loxone rychlejší a efektivnější než kdy dřív a přináší také řadu nových vylepšení.

Optimalizace rychlosti

S touto aktualizací se v Loxone zaměřili především na optimalizaci rychlosti. Zlepšení pocítíte v mnoha oblastech od samotného připojení, přes navigaci mezi funkcemi po jejich odezvu. Kontrola vaší inteligentní domácnosti bude ještě komfortnější.

S příchodem Loxone App 6.0 přibyl velmi oblíbený Režim na zeď. Ten byl navržen pro iPady a Android tablety a umožňuje vám praktické ovládání funkcí chytrého domu v místnosti, v níž zrovna jste. Spolu s hudbou, osvětlením, teplotou a stínicí technikou Režim na zeď nyní zahrnuje i ovládání alarmu či dokonce sauny. Stačí jeden dotyk a aktivujete alarm nebo necháte rozehřát saunu.

Loxone_App_Update_6-4_Raummodus

Nově podporuje Firefox i Edge (beta)

Webové rozhraní vám umožňuje kontrolovat váš sytém Loxone i na klasickém počítači bez nutnosti cokoli instalovat. S novou verzí jsme rozšířili seznam podporovaných prohlížečů. Takže pokud je váš oblíbenec Firefox od Mozilly nebo Edge od Microsoftu (zatím v testovacím režimu), můžete jej již využít.

Bildschirmfoto_2016-06-09_um_08_11_36

Další vylepšení

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ